KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14314563

nr 1431 4563

Vjeteslav Kliuchnikov

(f. 1956), Ryssland

Oljemålning, Signerad. Fåglar, svartmes, Olja på duk, 24x16cm, oramad

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 15 november 2021
kl 18:46:52

15/11 01:03:43 1      Vinnande bud